Mgr. Beata Zagyiová

2020.11.3.- Kedd

Sziasztok!

Ezentúl a leckéket az EDUPAGE-en találjátok! Már a mai tananyag is ott van. Jó munkát hozzá!

2020.10.27- Kedd

Kedves 5.D osztály!

A mai órán a múlt órán megtanult korszakokkal fogunk egy kicsit foglalkozni, illetve átismételjük az időegyenest! A feladatokat írjátok le a füzetbe, majd oldjátok meg!  Az időegyenest nem kell lerajzolni , csak segítség a feladatok megoldásához!

1.feladat: A kérdést, az évszámokat és a mellé helyezett betűt írd a füzetedbe!

2.feladat: Csak a kérdést és a helyes választ írd a füzetedbe!

Jó munkát kívánok mindenkinek!! Ha elkészültetek, akkor a lefényképezett füzetet küldjétek el nekem a következő e-mail címre:zagyibeazsszombathyho@gmail.com. Határidő: 2020.11.2.

2020.10.22 - Péntek

Sziasztok 5.D osztály!

A mai órán folytatjuk tovább a tananyagot! A történelmi korszakokkal fogtok megismerkedni. A következő rajz/kép nagyon ügyesen össze foglalja ezt. Először olvassátok el, majd  írjátok be füzetbe. Természetesen meg is kell tanulni! Ha elkészültetek, akkor a lefényképezett füzetet küldjétek el nekem a következő e-mail címre:zagyibeazsszombathyho@gmail.com. Jó munkát kívánok mindenkinek!