Iskolánk egyik szép és megható hagyománya, hogy a ballagó 9. évfolyamos tanulók osztálytermét a 8. évfolyam diákjai díszítik fel, méltó és meghitt környezetet teremtve az utolsó osztályfőnöki órához.
Az idei évben a 8.T és a 8.A osztály tanulói napokon át készültek nagy lelkesedéssel és szeretettel. A díszítés a zene és a virágos rét hangulatát idézte meg, hogy örömet szerezzenek a ballagó diákoknak, és emlékezetessé tegyék számukra ezeket az utolsó közös iskolai pillanatokat. Elismerés és köszönet illeti a 8.T és a 8.A osztály közösségét, akik lelkesedésükkel és kreativitásukkal örömet szereztek a ballagó diákoknak. Ballagó 9. évfolyamos tanulóinknak pedig még egyszer szívből gratulálunk, és sok sikert, kitartást, örömet kívánunk életük következő szakaszához!
A hangulatról pedig beszéljenek a képek…
