Véget ért a természetiskola.
Sok nevetés, közös felfedezés, új élmény és szép pillanat gazdagította ezeket a napokat.Köszönjük a gyerekek lelkesedését, kíváncsiságát és a szülők bizalmát. Az út véget ért, de az emlékek még sokáig elkísérnek bennünket.
