Mgr. Estera Singlárová

Etikai nevelés 1.M, 1.S

Kedves gyerekek!

Már biztosan hiányzik Nektek az iskola, a barátnők, az osztálytársak, meg talán még a tanító nénik is. Szeretném, ha erről egy kicsit elbeszélgetnétek a Szüleitekkel vagy Nagyszüleitekkel.

Mikor már elmeséltetek mimdent, akkor legyetek szívesek vegyetek elő egy darab tiszta papírt és rajzoljátok le azt a barátnőt, vagy barátot, vagy esetleg tanító nénit, aki már hiányzik Nektek. Még mondjátok el azt is, hogy miért is hiányzik Nektek, mit szerettek együtt csinálni. Remélem tudjátok, hogy Ti is hiányoztok nekünk.