Mgr. Helena Habodászová

2021.3.19.

A feladatot messengeren megkapjátok útmutatóval, szemléltetéssel  együtt.

2021.3.12.

Kedves Gyerekek! Hétfőn március 15-e lesz. Sajnos  most nem mehetünk koszorúzni, de legalább a rajzórán emlékezzünk méltóképpen a márciusi ifjakra.

Ma egy  „kokárda -csokrot“ készítünk papírkosárkákból. Hogy mire lesz szükségetek, valamint a munka menetét messengeren megkapjátok, sőt már meg is kaptátok. Kellemes időtöltést kívánok!

2021.3.5.

Varázsoljunk tavaszi  hangulatot egy darab kartonpapírra! A messengeren kapott képek segítségével szemlélteni tudjátok, hogyan fejlődik a tulipánhagyma a földben. A dióhéj a hagymát, a fonalak a gyökereket szemléltetik. A többit már ti is látjátok a talaj fölött. Legalább az utolsó képet csináljátok meg, ahol látszik az is, ami a földben van, és az is, amit láthatunk, ha kinyílt a tulipán. Kellemes munkát!

2021.2.4.

Gyerekek szánkózás közben – készítsetek színes rajzot!  / lehet rajta havas domboldal, csupasz fa, hóember, szánkó, gyerekek téli öltözékben /.

2021.jan.28.

Készítsetek papírból hóembert! Kaptatok néhány ötletet messengeren a csoportban. Kellemes szórakozást kívánok!

2021.jan.22.

Sziasztok!

Mivel farsang van, tervezzetek farsangi maszkot! Bármit felhasználhattok, ami otthon kéznél van. A messengeren is megosztottam pár képet, ötletet.

Kellemes szórakozást és szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Az osztályfőnökötök megoszt veletek a csoportban 2 linket. Választhattok, hogy mit szeretnétek alkotni, és mihez van otthon anyagotok. A munkáitokat majd elhozzátok, ha iskolába jövünk. Jó szórakozást,kellemes alkotást!