Alžbeta Szekeresová

Kedves diákok. Mai felafatotok,hogy megtervezzétek a saját fantáziátok szerint egy olyan pólót amit ti is szivesen viselnétek.

Sok sikert a munkához.

2020.4.8

Kedves gyerekek.Mivel közeleg a húsvét arra kérlek titeket,hogy készítsetek tavaszi dekorációt.Menjetek ki a szabadba gyűjtsetek szép zöld ágakat,most virít a vadszilva tegyétek vázába esetleg akinek van otthon festett tojás mellérakhatjátok kosárkába.A ti fantáziátokra bízom.

2020.4.1

Kedves gyerekek.A mai feladatotok,hogy próbáljatok rajzolni egy szép tavaszi képet.Lehet bármi akár egy virágzó fa,tavaszi virágok,bármi ami nektek a legkedvesebb.

2020.4.15

Kedves gyerekek.

Ma újra jelentkezek a húsvéti szünidő után.Remélem kellemesen teltek az ünnepek.Ma viszont mivel gondolom több a szabadidőtok arra kérlek titeket,hogy készítsetek könyvjelzőt.Levágtok egy keskeny papirost lehet bármiből nem kell,hogy rajzlap legyen kb.2cm széles és 15 cm hosszú kemény lap amelyre rajzoltok valami szépet és a végére szép szalagot vagy szines pamutfonalat köttök esetleg gyöngyöket ez lóg majd ki a könyvből.Ha elkészült küldjetek róla képeket az én cimemre ezt már tudjátok,hogy hasonlóan működik ,mint a többi tantárgyakból teszitek.

Jó munkát,vigyázzatok magatokra.

2020.4.22

Kedves gyerekek!

Ma van a Föld napja ennek alkalmából szeretnélek megkérni titeket,hogy rajzoljatok szép zöld hegyeket,völgyeket egy nagy erdőt melynek szélén kristálytiszta,szép világoskék patakocskát vagy tavacskát,esetleg halakat a vizébe.Lehet vízifestékkel is dolgozni.

Munkátokat kiváncsian várom az az email címemre.,amaly a következő

szekeresova.alzbeta@gmail.com

2020.4.29

Kedves gyerekek!

Mivel május első vasárnapján köszöntjük az édesanyákat,nagymamákat megkérlek titeket,hogy készítsetek képeslapot anyunak,nagyinak.Lehet rajzolni virágokat,szivecskét és bátran írjatok nekik szép üzeneteket.

2020.5.6

Kedves gyerekek!

Mivel már régen voltunk iskolába kiváncsi vagyok,hogy emlékezetből hogyan rajzolnátok le az az iskolánkat és környékét.

Jó munkát!

Munkáitokat megkérlek,hogy küldjétek az email címemre vagy lehet messengerre is.

2020.5.13

Kedves gyerekek!

Ma képzeljétek el,hogy ti divattervezők vagytok és ruhákat terveztek.Feladat,hogy a ruhákon valamilyen formában növényekpl.virágok legyenek.De lehet pl.egy trikón akár egy fa is.Fantáziátokra bízom.Lehet ceruzával vagy szinessel dolgozni.

2020.5.20

Kedves gyerekek!

Ma arra kérlek titeket,hogy rajzoljatok szép mezei virágokat.pl.pipacsot,margarétát.Lehet vízifestékkel is dolgozni s a virágok szirmait ujjlenyomatokkal is meglehet oldani.

Jó munkát,várom a visszajelzéseket.

2020.5.27

Kedves gyerekek!

Mai témánk,hogy mivel közlekedtek az emberek a múlt században.pl lovasfogattal,hintóval,nagykerekű kerékpáron.Nézzetek utánna és egy szép ceruzarajzot készíthettek belőle amelyik nektek a legjobban tetszett.

2020.6.3

Kedves gyerekek!

Mivel most volt a gyermeknap kérlek titeket,rajzoljatok valami vidám képet mosolygós gyerekekről,de le lehet rajzolni azt is,hogy nektek hogyan telt ez a nap.

Jó szórakozást!

2020.6.17

Kedves gyerekek!

Mivel lassan elérkezik a várva várt vakáció rajzoljatok képet,hogy mi is lenne az amit a szünidőben a legjobban vártok.