Mgr. Jozef Jakab

2020.10.28. 8.A osztály: Ma folytatjuk tovább Szlovákia természetföldrajzát. Könnyű feladatot kaptok: Írjátok be a füzetetekbe a csatolmányból a jegyzetet! Szlovakia_eghajlata.pdf

8.B osztály: Rátérünk a következő tananyagra, amely Szlovákia vízrajza. A jegyzetet másoljátok be a pdf dokumentumból a füzetetekbe, a térképeket nem kell lerajzolni! SVK_vizrajz.pdf

Aztán pedig a második térkép segítségével játsszátok le az alábbi linken található aktivitást! https://wordwall.net/resource/1847985/szlov%C3%A1kia-v%C3%ADzrajza

Mindkét osztály tanulói füzetükről a fényképet jövő hét kedd, november 3, éjfélig küldjék el a jozefjakab.zsszombathyho@gmail.com e-mailcímemre!

2020.10.15. Ma megkezdjük az online oktatást.

8.A osztály: A KÖZSÉG projektetek határideje október 16 volt, de ezt most kitoljuk 1 héttel, így október 23 - án fogom kérni. Mivel 1 hónapotok volt rá, mostanra már úgyis az utolsó simításokat végzitek rajtuk. Fejezzétek be, aztán majd leadjátok!

8.B osztály: Marad ismétlésnek a Szlovákia éghajlata tananyag. Aki hiányzott a múlt héten, az pótolja be! A feladatotok pedig az lesz, hogy a tankönyv 2,4,6,8,10 oldalainak bal felső sarkában található ABCD válaszlehetőséges kérdéseket oldjátok meg a füzetetekbe írásban!