Mgr. Iveta Singlárová

2020.10.16.

Kedves 6.b osztály,megint otthonról tanulunk,küldök leckét nektek biológiából,vagyis kis ismétlést,tudjátok:ismétlés a tudás anyja.

Tehát ismételjétek át a gyógynövönyekről tanultakat meg a védett növényekről tanultakat.

Küldjetek fotókat nekem gyógynövényből készült teázásotokról, legjobban örülnék saját szedésű győgynövényből főzött teás fotóknak-figyelmetekbe ajánlom a csipkebogyóból készült teát.

E-mail címemre várom a fotóitokat:singlarivett.zsszombathyho@gmail.com

Szép napot,kellemes teázást.

Nemsokára találkozunk.

2020.10.19.

Sziasztok,újabb feladat vár rátok biológiából,azt kérem tőletek,hogy menjetek ki a természetbe és gyűjtsetek csipkebogyót,szárítsátok meg és teadélelőtt keretén belül teázunk majd együtt.Kérek fotókat is.

Mielőbbi viszontlátásra.

Szép napot.

Sziasztok,ismét biológia lecke: 2020.10.22

Tudakolózzatok,hogy a burgonyának melyik része mérgező,vagy csak én találtam ki ?

Küldjetek linket ,ha megtaláljátok,hogy én is meggyőződhessek az igazságról.

Jó keresgélést,szép napot.

Vráťte sa sem čoskoro.