Mgr. Iveta Singlárová

Jó napot kívánok,mivelhogy itthonról tanulunk megint, már kezdenünk kell új tananyagot is ,így kicsit nehezebb lesz távúton,de megoldjuk,ügyesek vagytok Ti nekem.Tehát egyenlőre a tankönyvben a 31.oldalt olvassátok el figyelmesen,a gombákról tudhattok meg alapvető információkat:a gombafonalakról-amelyek segítségével veszik fel a tápanyagot,továbbá a gombák felépítéséről olvashattok ,a gombázásról,az ehető -nem ehető gombákról,és a mérgező gombákról.

Kérlek Titeket készítsetek jegyzetet és gondolkodjatok,hogy milyen erdei gombákat ismertek,legyetek szívesek beíni a füzetetekbe is a jegyzet végére.

Jó munkát,szép napot,és ne felejtsétek elküldeni a mail címemre:singlarivett.zsszombathyho@gmail.com.

2020.10.28 Szerda

Sziasztok,figyelmesen tanulmányozzátok át a következő link alatti információkat,érdekes és sokat tanulhattok belőle az őszi gombafajtákról.Írjátok be a füzetetekbe az általatok nem ismert gombákat.

Jó munkát,S.I.