Voľné pracovné miesta

Edujobs.sk - kompletná ponuka práce na našej škole

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 19.4.2024)
Štefánia Balázsová (9.B)
Kristián Danyi (7.C)
Zajtra (Sobota 20.4.2024)
Anton Bari (9.B)
Angelika Trifontiová (6.B)
Alžbeta Szekeresová
Pozajtra (Nedeľa 21.4.2024)
Eva Balajthyová

Statistics

Počet návštev: 199772

• ,,Ha keveset adsz is, ha szívből adod, soknak számít.,,

Lőrincz L. László

🌼Iskolánk diákjai adományokat gyűjtöttek a Rákellenes Liga számára. Önként vették ki részüket a nárciszok elkészítésében és az adományok gyűjtésében az onkológiai megbetegedéssel küzdő emberek támogatására. A nárciszok sárga színe a tavasz és a remény szimbólumai, amely a daganatos betegségben küzdő és a környezetükben elő emberek számára is kulcsfontosságú.

• 2024. április 18-án rendezték meg Rimaszombatban a Poznaj slovenskú reč – Ismerd meg a szlovák nyelvet elnevezésű verseny kerületi fordulóját. Iskolánk tanulója Šaranko Daniel (8.A) a 3. kategóriában a harmadik helyen végzett. Gratulálunk és az országos fordulón további sikereket kívánunk!

• Országos megmérettetésen a fiúkkal, író-olvasó találkozóval emelve a színvonalat.✍️Ügyesek voltatok!

• Az 5.A és az 5.B évfolyam tanulmányi kiránduláson vett részt. A diákok felfedezhették a Petőfi sétány rejtelmeit Füleken. Leülhettek a szerelem és a forradalom padjaira, memóriajátékokat játszhattak, QR-kód leolvasó segítségével tematikus verseket hallgathattak és még szelfit is készíthettek az élő nagyságú Petőfi Sándorral. A rendhagyó magyar órán diákjaink csoportokban fedezték fel és oldották meg a sétányhoz fűződő feladatokat. A teret megtöltötték izgalommal és kalandvággyal.

• Március 26-án került megrendezésre a Tompa Mihály Országos Verseny járási fordulója Rimaszombatban. Iskolánkat 15 tanuló képviselte, akik egytől-egyik szép teljesítményt nyújtottak.

Eredményeink:

I. kategóriában: